Vzdálené opravy PC

sprava pc Máte problémy s počítačem ? 

Můžu Vám ho opravit vzdáleně! Nemusíte Váš počítač nikam vozit. Já se připojím vzdáleně na Váš počítač, ať jste kdekoliv v České republice nebo v zahraničí a vyřeším Vaše problémy. 

 

Pokud vzdálená oprava není možná, pak po domluvě přijedu k Vám, na místě opravím, poradím a vysvětlím. Cena 500 Kč za návštěvu. Neplatíte žádnou taxu spojenou s dopravou k Vám ! Osobní návštěvy Praha a okolí, po domluvě i dále. 

 

Pomůžu Vám se všemi problémy týkající se počítačů a počítačových sítí. Poskytuji kvalitní počítačový PC servis, záchranu dat, připojení k internetu včetně Wi-Fi a ADSL, instalace nebo reinstalace operačních systémů, instalace nového SW a vše v oblasti výpočetní techniky. Mám 20-letou praxi v oblasti IT a ICT. Nově také dělám aktualizace firmware u fotoaparátů Canon a Nikon a to i vzdáleně.

 

Opravuji počítače na dálku online. Většinu problémů lze vyřešit i vzdálenou správou (přes internet), aniž bych Vás obtěžoval u Vás doma. A to kdykoliv, možno i přes víkend, ve svátky, třeba i pozdě v noci. Vzdálené opravy je možné provádět na počítačích nejen u Vás doma, ale kdekoliv na světě, třeba v buši v Austrálii nebo v Antarktidě. Také pomůžu když budete mít problémy s notebookem, ať už doma nebo na dovolené někde u moře. Veškerý přenos je šifrovaný a probíhá pod heslem které znáte jenom Vy. Po ukončení relace se heslo automaticky smaže a už nejde dále použít. Nová relace vygeneruje opět nové heslo.